Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych
im. prof. Maksymiliana Tytusa Hubera w Szczecinie

logo_tme

debata19listopada (1).JPG

W dniu 19 listopada 2018 r. w ramach obchodów setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę (jesienią 1918 r.) odbyła się debata oksfordzka zorganizowana przez Muzeum Narodowe w Szczecinie - ,,Centrum Dialogu. Przełomy”. Naszej drużynie reprezentującej ZSEE w Szczecinie, w składzie:

  • Jakub Kalka (1Ta),
  • Hanna Dorogusz (1Td),
  • Hubert Rozwadowski (1Tn),
  • Szymon Dżugaj (1Td),

przypadła rola opozycji do zaproponowanej tezy: ,,Wolna Polska – spełniony sen pokoleń”. Wspomnianej tezy bronił zespół z XIV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Szczecinie. Nasza drużyna wygrała debatę otrzymując pamiątkowe dyplomy i upominki ufundowane przez Dyrekcję Muzeum Narodowego w Szczecinie oraz, korzystając z okazji zwiedziła wystawę poświęconą trudnej historii Szczecina w okresie kilku kolejnych przełomów XX w.

debata19listopada (2).JPG

zlotaszkola

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że TECHNIKUM ELEKTRYCZNO-ELEKTRONICZNE IM. PROF. M.T. HUBERA w Szczecinie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2018".

Partnerzy


Patronat:


TVP
enea

Copyright ZSEE/TME 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.